Titles you rated
BedevilledRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 0.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Man Who LaughsRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0