Movies
Ratings
1348- HeroRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
A Little PrincessRated ★ 2.5
Life Is But a DreamRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Get SmartRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5