Titles you rated
Now, We Are Breaking UpRated ★ 1.5
Camping ClubRated ★ 2.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Mr. TrotRated ★ 2.5
My Horrible BossRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
WhisperRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 1.5