Titles you rated
MoneyballRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
NoahRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0