Titles you rated
SecretRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0