Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0