Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0