Movies
Ratings
531
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 2.5
Hustle & FlowRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0- The Red ViolinRated ★ 3.5
NovemberRated ★ 4.5
Taxi 2Rated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 1.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.5
Flash PointRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0