Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0