Series
Ratings
32
The Good WifeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0