Titles you rated
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
What If...? Season 2Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5