Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Den of ThievesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 1.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
RestrepoRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 3.5