Titles you rated
- Love ResetRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
NopeRated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5