Titles you rated
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0- Lovely ComplexRated ★ 2.5
We Got Married Season 1Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Love CatcherRated ★ 2.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 1.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0