Series
Ratings
100
Reply 1994Rated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.0
Grace and FrankieRated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 1.0
Behind Her EyesRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0