Movies
Ratings
163
LeonRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0