Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5