Movies
Ratings
1094
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
The Last GodfatherRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
A LoveRated ★ 1.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5