Titles you rated
A Goofy MovieRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0