Series
Ratings
51- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5