Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0