Movies
Ratings
26
The LunchboxRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0