Movies
Ratings
571
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
Sonic the HedgehogRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 1.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0