Movies
Ratings
158
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
My WayRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0