Titles you rated
 Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5 Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
 Full Metal JacketRated ★ 4.5 Full Metal JacketRated ★ 4.5
 ThorRated ★ 2.5 ThorRated ★ 2.5
 Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
 Thor: RagnarokRated ★ 5.0 Thor: RagnarokRated ★ 5.0
 John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0 John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
 The Da Vinci CodeRated ★ 3.0 The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
 I, RobotRated ★ 4.0 I, RobotRated ★ 4.0
 SawRated ★ 4.5 SawRated ★ 4.5
 Cube ZeroRated ★ 3.0 Cube ZeroRated ★ 3.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0 The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 Meet the ParentsRated ★ 4.0 Meet the ParentsRated ★ 4.0
 Meet the FockersRated ★ 3.5 Meet the FockersRated ★ 3.5
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
 The ShiningRated ★ 5.0 The ShiningRated ★ 5.0
 The Matrix ReloadedRated ★ 3.5 The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
 The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0 The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0