Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The NorthmanRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
LobbyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0