Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0