Movies
Ratings
127
ParasiteRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
A boy and his atomRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
DenialRated ★ 4.5
The TakeRated ★ 3.0
The Finest HoursRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0