Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
NonnasRated ★ 4.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5- PilotRated ★ 0.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
PapillonRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0