Series
Ratings
109
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 1.5
Moon KnightRated ★ 5.0
GridRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5