Series
Ratings
15
Sharp2Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0