Titles you rated
The GraduateRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
While We're YoungRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Three Colors: RedRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5