Series
Ratings
18
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Bletchley Circle: San FranciscoRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0