Series
Ratings
32
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0