Movies
Ratings
318
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 2.5
NextRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5
Speed RacerRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0