Titles you rated
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
The MissingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0