Series
Ratings
98- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.0