Titles you rated
 You Are Not SpecialRated ★ 2.0 You Are Not SpecialRated ★ 2.0
 Narco-SaintsRated ★ 3.5 Narco-SaintsRated ★ 3.5
 The Midnight GospelRated ★ 5.0 The Midnight GospelRated ★ 5.0
 The Office Season 5Rated ★ 5.0 The Office Season 5Rated ★ 5.0
 Beef Season 1Rated ★ 5.0 Beef Season 1Rated ★ 5.0
 Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0 Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
 Carmen SandiegoRated ★ 3.5 Carmen SandiegoRated ★ 3.5
 Jane the VirginRated ★ 4.0 Jane the VirginRated ★ 4.0
 Jane the VirginRated ★ 4.0 Jane the VirginRated ★ 4.0
 Jane the VirginRated ★ 3.5 Jane the VirginRated ★ 3.5
 The Good PlaceRated ★ 5.0 The Good PlaceRated ★ 5.0
 The Good PlaceRated ★ 5.0 The Good PlaceRated ★ 5.0
 The PoliticianRated ★ 5.0 The PoliticianRated ★ 5.0
 The PoliticianRated ★ 5.0 The PoliticianRated ★ 5.0
 Good GirlsRated ★ 3.0 Good GirlsRated ★ 3.0
 Good GirlsRated ★ 4.0 Good GirlsRated ★ 4.0
 Good GirlsRated ★ 4.5 Good GirlsRated ★ 4.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0