Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0