Titles you rated
Last HolidayRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5
BoltRated ★ 1.5
A DayRated ★ 1.0
Goodbye MomRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0