Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 3.5
Run OnRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0