Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.0