Titles you rated
Karas: The RevelationRated ★ 4.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.5
A ProphetRated ★ 5.0
Frost/NixonRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.0
The Sky CrawlersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
A History of ViolenceRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0