Movies
Ratings
87
LeonRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
In Her ShoesRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Just Like HeavenRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0