Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0