Movies
Ratings
606
The SubstanceRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
NanaRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.5
The Book of SolutionsRated ★ 2.0
Mid90sRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5