Movies
Ratings
41
The TransporterRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0