Movies
Ratings
40
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0