Movies
Ratings
323
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
DoomRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.0
TaxiRated ★ 2.5
GamerRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
BlitzRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0