Movies
Ratings
417
The CourierRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
SwordsmanRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0